Dilinizi seçin

Slide 1
Macera
seni bekliyor

Türkiye'nin ilk yerleşik düzende kurulu ilk "Outdoor Club" doğa sporları ve etkinlik merkezi

Slide 2
Mountrain
Outdoor Club
Slide 3
Kampcılık eğitimleri
başlıyor
Slide 4
Çadır Kampı
Slide 5
Karavan Kampı
Slide 6
Doğa Sporları
Slide 7
Off Road
Slide 8
Kişisel gelişim kampı
Slide 8
Kurumsal
Organizasyonlar
previous arrow
next arrow

Mountrain Outdoor Club

MounTRain, doğada spor ve outdoor aktivitelerinin Türkiye’deki ilk ve öncü markasıdır. Bolu Aladağlar’da yer alan dağ, orman ve göl alanlarıyla çevrili 300 dönümlük doğa harikası MounTRain Outdoor Club yerleşkesinde 2000 yılından beri hizmet veriyor. Tesis, gruplara yönelik çeşitli outdoor programların yanı sıra, kısa süre önce bireylere yönelik çadır ve karavan kampı hizmeti de vermeye başladı.

MounTRain Outdoor Club, doğanın içerisinde konumlandırılmış donanımlı konferans salonu, 200 kişiyi ağırlayabilen açık-kapalı yemek ve eğlence alanları, özel aktivite parkurları ile dünyada yükselen “doğada kampçılık, spor ve eğlence” trendinin Türkiye’deki popüler ve öncü markasıdır.

Mountrain'den Haberler

Kampçılık, İleri Kampçılık ve Hayatı İdame Eğitimleri Hakkında

“Temel Kampçılık Eğitimi”; ilk defa kamp yapacak kişilerin temel ekipmanları tanıması ve kamp becerileri kazanması amacına yönelik. “İleri Kampçılık Eğitimi”nde temel kampçılık bilgisi olan doğaseverlerin teknik becerilerinin artırılması hedefleniyor. “Hayatı İdame” Eğitimleri ise; doğada zor koşullarda hayatta kalma becerisi edindirmeyi amaçlıyor.

 Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için; info@mountrain.com veya 0 530 408 0618

Yaz boyunca her hafta sonu çadır kampı!

Cuma-Pazar kamplarında 2 gece - 3 gün doğanın sesini dinlemeye davetlisiniz!

Rezervasyon için; info@mountrain.com veya 0530 408 0618

Neler Yapıyoruz

Mountrain Lokasyon

“MounTRain Outdoor Club”; Bolu-Aladağlar Yolu, Kıbrıscık-Seben istikameti 22.km’de bulunan Beşpınarlar Mevkii’nde yer almaktadır.
Image

Nasıl Gidilir

İSTANBUL'DAN GİDİŞ

Anadolu Otoyolu Bolu Batı sapağından çıkılarak Bolu şehir merkezine ulaşılır. Bolu valiliği önünden “Kıbrıscık-Seben” tabelaları takip edilerek Gazelle Otel istikametinde ilerlenir. Gölcük yol ayrımına gelindiğinde sol kolda kalarak asfalt yola devam edilir. Yolun bundan sonraki kısmında yer alan “MounTRain” tabelaları izlenerek Beşpınarlar Mevkii’ndeki toprak yola sapılır ve 2 km sonra “MounTRain Outdoor Club”a ulaşılır. Tesis İstanbul’a yaklaşık 260 kilometre uzaklıktadır.

ANKARA'DAN GİDİŞ

Anadolu Otoyolu Bolu Doğu sapağından çıkılarak Bolu şehir merkezine ulaşılır. Gazelle Otel istikametinde ilerlenir. Gölcük yol ayrımına gelindiğinde asfalt yola devam edilir. Yolun bundan sonraki kısmında yer alan “MounTRain” tabelaları izlenerek Beşpınarlar Mevkii’ndeki toprak yola sapılır ve 3 km sonra “MounTRain Outdoor Club”a ulaşılır.
Tesis, Ankara’ya yaklaşık 190 kilometre uzaklıktadır.

Koordinatlar
40°37'38.7"N 31°38'31.9"E