Biz Kimiz

Image

2000 yılında kurulan, doğada oyun kurgulama-ağırlama, açık havada spor ve etkinlikler alanında uzmanlaşan öncü marka MounTRain; Türkiye’nin yerleşik düzendeki ilk açıkhava spor, tatil ve aktivite merkezi olan Bolu Aladağlar’da, MounTRain Outdoor Club ile hizmet veriyor.

Doğa sporlarının önde gelen isimlerinden Ömer Tümay’ın kurucusu olduğu MounTRain, konusunda uzman ekibiyle, bugüne kadar başta kurumsal şirketler, okullar, yaz kampları olmak üzere 100.000’den fazla katılımcıya hizmet vermiş, çeşitli outdoor organizasyonlara, macera yarışlarına, farkındalık ve wellness kamplarına ev sahipliği yapmıştır.

Tamamen doğa ile uyumlu yapısı ile sürdürülebilir turizm alanında faaliyetlerine devam eden MounTRain Outdoor Club, geçtiğimiz yıldan bu yana çadır ve karavan kampları ile bireysel gezginlere ve doğaseverlere de hizmet vermekte.

Ekibimiz

Doğa sporları ve outdoor etkinlikleri konusunda deneyimli eğitmen kadromuz, başta Ömer Tümay, Ali Tümay ve Çağatay Yaşar tarafından yönlendirilmektedir.
Ömer Tümay
Ömer TümayKurucuomertumay@mountrain.com
Kayak, dağcılık, hiking, kanyoning, kano ve seakayaking branşlarında faaliyet gösterdi. Brezilya, Malezya, Portekiz ve Kuzey Afrika'da organize edilen uluslararası ekspedisyonlarda görev aldı. 2000 yılında outdoor alanındaki birikimlerini "Yaşayarak öğrenme" eğitimlerine bağlayarak Türkiye'nin ilk yerleşik düzendeki kampı MounTRain Outdoor Academy'yi kurdu.
Ali Tümay
Ali TümayEtkinlik Uygulamaalitumay@mountrain.com
Hiking, orienteering, kano ve kürek branşlarında faaliyet gösterdi. Uzmanlığı doğada yaşam ve hayatta kalma üzerinedir. 2017 yılında İngiltere'de Bear Grylls Survival Academy'de (https://beargryllssurvivalacademy.com) eğitim ve uygulama sertifika programını başarıyla tamamladı. Halen MounTRain Outdoor Academy 'de uzman eğitmen olarak görev yapmaktadır.

Standartlarımız

Image

Kaliteli Hizmet

Misafirlerimize doğanın kalbinde bir kamp deneyimi yaşadıklarını tam olarak hissettiren, doğada yaşama deneyimi vermeyi hedefleyen ekibimiz, kaliteli hizmet sunmayı öncelik olarak görür. Teknik tasarımı tarafımızca yapılmış özel çadırlardan, lezzetli ve doğa koşullarında enerji harcayan konukların ihtiyaçlarına uygun yemeklere, çocuk ve yetişkinlere özel kamplarda yaş gruplarına uygun oyunlardan, kurumsal organizasyonlarda güvenli parkurlara kadar her şey, misafir odaklı olarak planlanır.  

Image

Çevre Dostu

Yerleşke alanımız içindeki yapılar, doğa ile uyumlu ve çevre dostu materyallerle tasarlanmıştır. Ağaçlara asılan hamakların ağaç gövdelerini zedelememesi için özel hamak tasarımlarımız mevcuttur. Çevreye, doğaya olan sevgimiz, MounTRain Outdoor Club’ın 24 yılının her noktasında kendini göstermektedir.

Image

Güvenlik

Gerek kurumsal oyunlarda ve outdoor aktivitelerinde, gerekse çadır ve karavan kamplarında misafirlerimizin güvenliği önceliğimizdir. Oyunlarda eğitmenlerimiz tüm güvenlik önlemlerini alırken kamp alanlarında da, tesis sınırları içinde aydınlatma ve güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Image

Organizasyon Ekibi

Teknik Ekip :

Aktivite parkur alanlarının hazırlanmasını ve faaliyetleri organize eden deneyimli teknik ekip.

Lojistik Ekip :

Yerleşke içerisinde bulunan tüm alanlarda görev alan ve destek hizmetlerinden sorumlu lojistik ekip.